MP5k Gel Blaster
MP5k Gel Blaster
Το MP5k είναι σχεδιασμένο για παίκτες που θέλουν να παίξουν με πλήρη ταχύτητα αμέσως. Αυτό το μοντέλο προσφέρει τόσο single-shot για ακριβείς στόχους ... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Παράγεται από την XYL.
- Εκτενώς εφοδιασμένο με διάφορα αξεσουάρ.
- Διαφορετικές λειτουργίες βολής: single shot & full auto.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία βολής: | Full auto / Single shot |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Όχι |
| Rails (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 150 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα βολής: | 200 RPM |
| Υλικό: | ABS |
| Μπαταρία: | 7.4v SM-4P |
| Μήκος: | 60cm |
| Πλάτος: | 5cm |
| Ύψος: | 22cm |
reviews
reviews
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...