ARP9 Gel Blaster
ARP9 Gel Blaster
Το ARP9 είναι το πιο προηγμένο Gel Blaster στη γκάμα μας. Το όπλο είναι κατασκευασμένο από πολύ υψηλής ποιότητας υλικά, και αυτό φαίνεται σε κάθε του ... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Πολύ υψηλή και ακριβής δύναμη βολής.
- Ισχυρό περίβλημα από νάιλον και μεταλλικό gearbox.
- Επεκτάσιμο buttstock για επιπλέον σταθερότητα.
- Ακριβής βολή χάρη στη λειτουργία ηλεκτρικού single shot.
- Ηλεκτρική λειτουργία prime για ταχύτερη επαναφόρτωση.
- Σημείο στήριξης για την προσάρτηση tracers.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία βολής: | Full auto / Single shot |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Rails (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 130 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα βολής: | 240 RPM |
| Υλικό: | Νάιλον / μέταλλο |
| Μπαταρία: | 7.4v |
| Μήκος: | 50.5cm (59.5cm με Buttstock εκτεταμένο) |
| Πλάτος: | 6.5cm |
| Ύψος: | 19cm |
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...