Space Gel Blaster
Space Gel Blaster
Το Space Gel Blaster συνδυάζει δύναμη και ακρίβεια σε έναν φουτουριστικό σχεδιασμό. Αλλάξτε εύκολα μεταξύ των λειτουργιών πυροδότησης full auto και si... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Αναδιπλούμενο Buttstock για καλύτερη ακρίβεια.
- Sight με πράσινη κουκκίδα και κόκκινη κουκκίδα.
- Ευρύχωρο γεμιστήρα με ηλεκτρική λειτουργία prime.
- LED tracer για ρεαλιστικό εφέ πυροδότησης.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία βολής: | Full auto / single shot |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Rails (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 250 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα βολής: | 300 RPM |
| Υλικό: | ABS / νάιλον |
| Μπαταρία: | 7.4v |
| Μήκος: | 79cm |
| Πλάτος: | 4.5cm |
| Ύψος: | 25cm |
reviews
reviews
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...