Kriss Vector Gel Blaster
Kriss Vector Gel Blaster
Το Kriss Vector Gel Blaster προσφέρει αστραπιαία δράση και ρεαλιστικό sight: με το LED tracer και ρυθμό πυροδότησης έως και 300 RPM, διατηρεί τον ρυθμ... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- LED tracer για ρεαλιστικό εφέ πυροδότησης.
- Πυροβολεί πολύ γρήγορα διαδοχικά (300 RPM).
- Πολλαπλές λειτουργίες βολής: single shot & full auto.
- Ηλεκτρική λειτουργία prime.
- Υψηλή ισχύς βολής χάρη στο ισχυρό nylon gearbox.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία βολής: | Full auto / Single shot |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Rails (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 220 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα βολής: | 300 RPM |
| Υλικό: | ABS |
| Μπαταρία: | 7.4v |
| Μήκος: | 43cm (85cm με Buttstock extended & Suppressor) |
| Πλάτος: | 5cm |
| Ύψος: | 35cm |
2 reviews
2 reviews
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...