DR-12 Gel Blaster - Καφέ
DR-12 Gel Blaster - Καφέ
Το DR-12 Gel Blaster είναι γνωστό για τον μοναδικό του σχεδιασμό και την υψηλής ποιότητας κατασκευή του. Όσον αφορά την απόδοση, αυτό το όπλο σίγουρα ... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Καλή λαβή και σταθερότητα χάρη στον εργονομικό σχεδιασμό.
- Το nylon gearbox εξασφαλίζει υψηλή ισχύ βολής.
- Η ηλεκτρική λειτουργία prime για ταχύτερη επαναφόρτωση.
- Ο συμπαγής σχεδιασμός καθιστά επίσης αυτό το όπλο κατάλληλο ως δευτερεύον όπλο.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία πυροδότησης: | Full auto |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Rails (20mm): | Όχι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 70 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα πυροδότησης: | 280 RPM |
| Υλικό: | Νάιλον / μέταλλο |
| Μπαταρία: | 7.4v JST |
| Μήκος: | 26.5cm |
| Πλάτος: | 6.5cm |
| Ύψος: | 17cm |
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...