Πακέτο Pro
Πακέτο Pro
Μέγιστη απόδοση. Μέγιστη χωρητικότητα. Μέγιστη κυριαρχία. Το Pro Bundle περιλαμβάνει το ARP9, το πιο προηγμένο Gel Blaster μας. Χάρη στο μεταλλικό gea... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Πολύ υψηλή και ακριβής δύναμη βολής.
- Ισχυρό περίβλημα από νάιλον και μεταλλικό gearbox.
- Επεκτάσιμο buttstock για επιπλέον σταθερότητα.
- Ακριβής βολή χάρη στη λειτουργία ηλεκτρικής single shot.
- Ηλεκτρική λειτουργία prime για ταχύτερη επαναφόρτωση.
- Σημείο τοποθέτησης για προσάρτηση tracers.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία πυροδότησης: | Full auto / Single shot |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Rails (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα: | 130 Σφαιρίδια Gel |
| Ταχύτητα πυροδότησης: | 240 RPM |
| Υλικό: | Νάιλον / μέταλλο |
| Μπαταρία: | 7.4v |
| Μήκος: | 50.5cm (59.5cm με Buttstock εκτεταμένο) |
| Πλάτος: | 6.5cm |
| Ύψος: | 19cm |
reviews
reviews
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής

Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...