UZI Gel Blaster - Μαύρο
UZI Gel Blaster - Μαύρο
Αυτό το UZI Gel Blaster έρχεται στάνταρ με γεμιστήρα drum, Buttstock, και green dot sight. Το όπλο διαθέτει λειτουργία ηλεκτρικού prime, επιτρέποντας ... Περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
- Ευρύχωρο drum magazine που μπορεί να χωρέσει έως και 400 Σφαιρίδια Gel.
- Ηλεκτρική λειτουργία prime για εξαιρετικά γρήγορη επαναφόρτωση.
- Green dot sight για επιπλέον ακρίβεια.
- Εύκολο στη μεταφορά χάρη στον συμπαγή σχεδιασμό και το αφαιρούμενο buttstock.
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία πυροβολισμού: | Full auto |
| Διακόπτης ασφαλείας: | Ναι |
| Λειτουργία prime: | Ναι |
| Ράγες (20mm): | Ναι |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα (clip): | 60 Σφαιρίδια Gel |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα (drum): | 400 σφαίρες |
| Ταχύτητα πυροβολισμού: | 240 RPM |
| Υλικό: | Nylon / ABS |
| Μπαταρία: | 7.4v JST |
| Μήκος: | 31cm (51.5cm με Buttstock) |
| Πλάτος: | 6.5cm |
| Ύψος: | 31cm |
-
Παραγγελία πριν από 14:00, αποστολή την ίδια ημέρα
-
Αγοράστε τώρα, πληρώστε αργότερα με Klarna
-
Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 120 ευρώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματα:
- ✓Ασφαλής & ανώδυνη διασκέδαση
- ✓Φιλικές προς το περιβάλλον μπάλες gel
- ✓Εξαιρετικά ρεαλιστική εμπειρία παιχνιδιού
- ✓Δεν αφήνει σκουπίδια
- ✓Νόμιμη χρήση
- ✓Κατάλληλο για μικρούς & μεγάλους
Αγορά ανά κατηγορία
-
Assault Gel Blasters
Ισχυροί full auto blasters για εντατική χρήση. Σχεδιασμένοι για ταχύτητα, ακρίβεια και...
Επιθετικά Rifles
Για υπαίθριες μάχες & προχωρημένους χρήστεςΠροβολή -
SMG Gel Blasters
Ζήστε απαράμιλλη ευελιξία με τα συμπαγή SMG Gel Blasters μας. Σχεδιασμένα για...
-
Pistol Gel Blasters
Χρήσιμα blasters με ρεαλιστικό σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση. Ιδανικά ως πρώτη επιλογή...
-
Rifle Gel Blasters
Στοχεύστε πιο μακριά, παίξτε πιο έξυπνα. Τα rifles μας προσφέρουν σταθερότητα, δύναμη...